Fizjoterapia na szpilkach

Porozmawiajmy kobieco o fizjoterapii

13 lipca 2022

Jeśli chcesz więcej!

Dzisiaj przychodzę do Was z zupełnie innym wpisem. Nie będzie w nim wskazówek medycznych ale informacja, która pozwoli Wam posiąść jeszcze większą wiedzę z zakresu fizjoterapii.

Nie wiadomo kiedy, ale blog działa już ponad 4 lata! Szok i niedowierzanie. Na przestrzeni lat otrzymywałam od Was prośby z wyjściem poza strefę blogowania i słowa pisanego. Chciałyście (zwracam się do kobiet, ponieważ statystyki jasno pokazują kto tu rządzi) żebym przemówiła do Was z głośników, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i móc jednocześnie spacerować i słuchać czegoś przydatnego. A że ze mną jest jak z dzieckiem – mówisz masz!

I tak oto chciałabym Wam przedstawić dwa zupełnie nowe projekty.

Podcast – znajdziesz mnie na Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts i Anchor. Wystarczy, że klikniesz w nazwę podcastu, a przeniesie Cię na odpowiednią platformę.

Kanał na Youtube – tutaj już są gotowe 4 prezentacje, które poruszają temat przygotowania do porodu, postępowania w połogu i powrotu do aktywności fizycznej po porodzie oraz terapii nietrzymania moczu. Nic tylko brać i korzystać!

Blog oczywiście pozostaje w niezmiennej formie. Teraz masz wybór formy podania treści!

Do usłyszenia!

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *